1. Zapraszam na nabożeństwa czerwcowe od poniedziałku do soboty o 16.45.
2. We wtorek zapraszam do plebanii na godz. 19.00 na spotkanie naszego zespołu „CARITAS”.
3. Dziękuję dzisiejszą kolektę inwestycyjną.
4. W środę Nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy o 16.45 w kaplicy sióstr.
5. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu w kaplicy sióstr od godz. o 16.00.
6. W przyszłą niedzielę podczas Mszy św. o godz. będziemy dziękowali Panu Bogu za miniony rok szkolny i katechetyczny. Natomiast po Mszy św. krótkie spotkanie dla rodziców dzieci, które w przyszłym roku maja przystąpić do I Komunii św.
7. W zakrystii można odebrać nowy nr „Pielgrzyma”.